• Vážení členové a přátelé,
  dne 27.09.2020 se v Mladé Boleslavi bude konat výroční členská schůze KCHŠ
  (pozvánka; příspěvky je možno zasílat do 26.08.2020), klubová výstava (pozvánka) a bonitace (pozvánka).
   
 • I nadále je možné zasílat dokumenty elektronicky (čitelně ofocené), pokud Vám tato forma vyhovuje.
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

I n f o r m a c e k akcím pořádaným KCHŠ dne 27. 9. 2020

V ý s t a v a – po dohodě s vedením výstaviště se výstava bude konat, ale pouze ve venkovním prostoru. Po obou stranách haly jsou vždy dva kryté kruhy, v jednom se mohou vystavovatelé ukrýt před nepřízní počasí (buďte ohleduplní, šetřete místem), ve druhém se bude posuzovat. Ve výstavním kruhu každý vystavovatel obdrží posudek a diplom. Ceny se budou vydávat u zápisu ocenění do PP (vzhledem k nepřízni počasí, aby se neznehodnotily). Zápis se bude provádět u vchodu do haly. Návštěvníkům vstup povolen za dodržení všech podmínek dle nařízení vlády, viz níže.

B o n i t a c e – bude probíhat v hale, současně s vyšetřením PL a odběrem DNA. V hale se bude zdržovat pouze pes, který se aktuálně posuzuje. Přihlášení na vyšetření PL a odběr DNA toto podstoupí dříve, než předstoupí před bonitační komisi. Po zbonitování  opustí halu. Bonitační kartu obdržíte u vchodu do haly (u zápisu do PP) těsně před tím, než se podrobíte bonitaci. Jsou stanoveny 2 bonitační komise, je na každém, kterou si vybere.

Č l e n s k á  s c h ů z e – bude se konat v zasedací místnosti vedení výstaviště. Vzhledem k očekávané větší účasti bude přístup pouze pro členy klubu, aby každý měl místo k sezení. Výjimečně do zasedací místnosti mohou v omezeném množství malí psi, ale rozhodně nesmí rušit průběh schůze.

Po celou dobu výstavy a bonitace bude otevřen kiosek s občerstvením.

DLE NAŘÍZENÍ AKTUÁLNĚ PLATNÝCH V ČR MUSÍ MÍT VŠICHNI ÚČASTNÍCI AKCI MIMO JINÉ PO CELOU DOBU VE VNITŘNÍM I VE VENKOVNÍM PROSTORU NASAZENOU ROUŠKU. KOMPLETNÍ INFORMACE ZDE:

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

ÚČASTNÍCI NEDODRŽUJÍCÍ TATO OPATŘENÍ JSOU POVINNI OKAMŽITĚ OPUSTIT AKCI.