Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

HLEDAJÍ DOMOV

Dva vlčí špicové hledají domov, ideálně společný.  Fenka XANDRA Krušnohorská (nar. 22. 7. 2006) a pes DEIMOND Střed Moravy (nar. 11. 3. 2013). Více informací u paní Petry Hanáčkové na tel. 774 004 644 nebo emailu pehanackova@seznam. cz.
 

Mine Akechi

JAPONSKÝ špic

Štěňátka japonského špice, dvě fenky a dva pejskové, se narodila 4.12.2018. Matka Fujiko Ishi Lukato Gold, otec Grand Yukiko Astra Natus. Štěňátka jsou mazlená dětmi, žijí v bytě s kocourem a dalšími mazlíčky. Matka i otec mají výbornou povahu a vzhled. Fotografie a videa štěňat najdete na www.instagram.com/japonskyspic. Štěňátka budou k odběru v únoru 2019.

Chovatelská stanice Mine Akechi
Šárka Rorečková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 603 579 611

 

 

"E" První sněženka

Německý špic střední

Chov. Stanice První Sněženka nabízí k prodeji štěňátka dva pejsky a jednu fenečku Německého špice středního bílé barvy narozená 10.9.2018 s výstavními předpoklady po velmi úspěšných rodičích  (Scarlett am Jungfernbach -Artuš První Sněženka ).K odběru ihned! Štěňátka jsou  plně socializovaná zvyklá na jiné psi a děti, řádně odčervená, naočkovaná a čipována s průkazem původu. Kupní smlouva a startovní balíček je samozřejmostí. Stálý kontakt s novými majiteli je vítán. 

Jana Drbalová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 773 552 423

 

 

z Tichého háje

Nejstarší chovatelská stanice "z Tichého háje" založena roku 1962 nabízí štěňátka pomeranianů (fenky i pejsci) v barvě vlkošedé. Štěňátka jsou po špičkových rodičích, čipovaná, odčervená, očkovaná, výborně socializovaná a překrásně zbarvená. Kupní smlouva je a chovatelský servis samozřejmostí. POUZE DO DOBRÝCH RUKOU! Kontakt: 728801584. Odběr před Vánocemi.

 

 

Cherie Boheme

Německý špic malý

Chovatelská stanice CHERIE BOHEME prodá štěňátko, pejska Malý špic. Pejsek je v atraktivní barvě černobílý strakoš. Vynikající v typu, bohatá srst, zvídavá povaha.Otec import UK. Očkovaný, čipovaný, chovatelský servis. Příjemný společník, na výstavy i chov, není podmínkou.

Více info na meil Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel 728282001, Hana Toulová

  

 

 

z Temných nocí

Německý špic malý

oranžový a krémový - chovatelská stanice z Temných nocí nabízí k prodeji dvě oranžové fenky, orange sable fenku a dva krémové pejsky k odběru od listopadu. Oba rodiče jsou zdraví, mají výbornou povahu i exteriér. Štěňátka jsou odchována uprostřed rodiny, plně socializovaná, očkovaná, čipovaná a s vystaveným EU pasem.

MVDr. Radka Kotvaltová, Rudná u Prahy, tel. 727 821 260, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

"Y" Karamit Nova

Německý špic střední

Chovatelská stanice Karamit Nova zadá štěňátka narozená 16.09.2018. Pes York a fenka Yolanda, oba v černé barvě. Předpoklad pro výstavy, chov, agility, ale i jen na mazlíka. Štěňátka budou očkovaná, s mikročipem a EU pasem. K odběru nejdříve od 04.11.2018.

otec:Fredsborg´s Undercover Boss (import Švédsko, 35 cm, PL 1/0, plnochrupý)
matka: Irssa Karamit Nova (33 cm, PL 0/0, plnochrupá)

Kateřina Miturová Tel.: +420 607821115, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. http://www.karamitnova.cz

  

 

 

"H" Fox River

Německý špic MALÝ

"H" Fox River
Chovatelská stanice "FOX RIVER" nabízí štěňátka "německého malého špice" fenky v barvě černá, oranžová a pejska v orange-sable zbarvení a po exteriérově i povahově úžasných rodičích - pouze do vynikajících podmínek. Pocházejí ze spojení kvalitních,zdravých,nepříbuzných a výstavně úspěšných rodičů se špičkovými rodokmeny.Mají výstavní předpoklady i dalšího chovu. Miminka jsou pravidelně odčervovaná, řádně očkovaná a označená mikročipem. Kupní smlouva, pet pas, balíček do začátku a doživotní chovatelský servis samozřejmostí Štěňátka jsou již připravena odejít do nových domovů.

otec: C.I.B. MultiCh.DAMIEN BLACK BOY z Kamélie , PL 0/0 , plnochrupý
matka: JWW'17 JCh. FANTAGIRA FANTASY Fox River, PL 2/1 , plnochrupá

Kontakt: Jana Beková Tel: 737538898 , email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.foxriver.cz