• Vážení členové a přátelé,
  v návaznosti na současnou situaci v ČR jsme nuceni až do odvolání   z r u š i t   všechny akce KCHŠ plánované na první pololetí.
    >> více informací <<
   
 • Opatření po dobu trvání mimořádné situace v ČR - až do odvolání zasílejte všechny dokumenty elektronicky.
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

F, G Karamit nova

1) Prodej štěňat: 

Německý špic malý

Chovatelská stanice Karamit Nova zadá štěňátka (pejsky) narozená 01.12.2019. Předpoklad pro výstavy, chov, ale i jen na mazlíka. Pejsci budou očkovaní, s mikročipem a EU pasem. K odběru budou od 25.01.2020. Rodokmen

Falco - creme sable
Finch - black and tan

otec: Amber Wolf Svyatoslav Igorevich (import Rusko, Junioršampion ČR, CWC, BOJ, 2x BOS, PL 0/0)
matka: Rowena Karamit Nova (Šampion PL, 2x CACIB, BOS, BOB, PL 0/0)

Kateřina Miturová Tel.: +420 607821115, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. http://www.karamitnova.cz

 

 

 

2) Plánované vrhy:

Německý špic malý

Chovatelská stanice Karamit Nova zadá štěňátka z očekávaného vrhu. Předpoklad narození v 10. týdnu 2020. Očekáváme barvy: creme sable, vlkošedá, black and tan. Rodokmen

otec: Amber Wolf Svyatoslav Igorevich (import Rusko, Junioršampion ČR, BOJ, 2x BOS, PL 0/0)
matka: Wallina Karamit Nova (Junioršampion ČR, 2x CWC, 2x BOJ, BOB, PL 0/0)

Kateřina Miturová Tel.: +420 607821115, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. http://www.karamitnova.cz

 

 

 

CHS Jamamba - německý špic střední

CHS Jamamba zadá štěňátka německého špice středního (pouze pejsky) v barvě černobílý strakoš nar. 30. 10. 2019. Otec vrhu CLAUDIUS Jamamba, matka vrhu SISINKA z Lejancu.
Kontakt: Stanislava Bogdanová, tel. 732 419 515, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

"Q" Hvězda Rajhradu

Německý špic trpasličí /pomeranian

"Q" Hvězda Rajhradu * 24.8.2019
Chovatelská stanice Hvězda Rajhradu nabízí krásná štěňátka s PP orange-sable barvy v pěkném typu, bohatě osrstěná, s milou přátelskou povahou, bez zjevných nedostatků, perspektivní pro chov i výstavy, odchovaná uprostřed rodiny s dětmi, plně socializovaná a vymazlená, několikrát preventivně odčervená, s prvním očkováním, čipovaná, s vystaveným EU pasem. Štěňátka dostanou malou výbavičku (krmení do začátku, hračku, postrojek s vodítkem, písemné rady novým majitelům, kupní smlouva je samozřejmostí.

Matka: Engie Hvězda Rajhradu (oranžová, 22 cm)
Otec: Amadeo iz Yasnopolyanskogo Dvortsa (orange sable pomeranian, PL 1/0, 22 cm, výborný, CAC, CAC ČMKU, BOB)

www.hvezdarajhradu.cz
Kontakt: Stanislav Koláček, Rajhrad, tel: 777626517, 774301540, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

 

 

EDAR Bendí Benjamínek

Německý špic STŘEDNÍ

Nabízím 4letého vlkošedého pejska EDAR Bendí Benjamínek, uchovněný, výška 38 cm, plnochrupý, patelly 0/1, výstava CAC. Cena dohodou.

Jana Pozlerová
Tel. 737 515 970
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

"U" Re-Jan Moravia

Prodám štěňata Německých špiců vlčích / keeshondů s PP. Předpoklad vynikajících povah i kvalitního exterieru. Vynikající hlídač, všestranný rodinný pes, má rád děti. Nemá skony k toulání, není uštěkaný. Zdravý, otužilý, dlouhověký. Štěňata s PP, mikročipem, EU petpassportem, očkovaná, socializovaná k odběru 8/2019.

Vrh U. Re-Jan Moravia. 20. 6. 2019 se narodilo 10 štěňat ( 5 fen a 5 psů).
Matka Issis Re-Jan Moravia PHPT gen. negativní, DKK A/A, DLK 0/0, PL 0/0
Otec Nathan Šumbarský pramen PHPT gen. negativní, DKK A/A, DLK 0/0, PL 0/0

Renáta Nociarová, Chovatelská stanice Re-Jan Moravia, tel: 739965050, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Ostrava Info: http://re-janmoravia.webnode.cz