Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

"A" von Hochwasser

Německý špic VELKÝ ČERNÝ

"A" von Hochwasser
Dne 11.7.2017 se narodily štěňata velkých černých špiců ze spojení černý x černá. Na svět přišlo přirozenou cestou 5 kluků a 2 holky. Vrh je vyrovnaný, všechna štěňata se mají čile k světu.
Hledám zájemce o pejsky, fenky jsou již zadané. Všechna štěňata jsou černá, u některých se najdou i bílé znaky.
Odběr po začátku září. Všichni s PP, veškerá veterinární péče samozřejmostí stejně jako kupní smlouva.
Všem zájemcům budu průběžně zasílat zprávy o stavu štěňat a fotky. Návštěva a prohlídka štěňat kdykoli po domluvě termínu.

Otec: Falko Black Re-Jan Moravia, velký černý, vyš. DLK 0/0, DKK B/B, klubový vítěz, CAC, BOB
Matka: Astana Julio Tommy, velká černá, klubová vítězka, krajská vítězka, 4x CAC, 2x CACIB, 2x BOB

Chovatel: František Karásek, tel. 777 765 416, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

"C" z Karlova dvora

Německý špic vlčí /keeshond

"C" z Karlova dvora
Prodám dvě štěňátka (pejsky) německého špice vlčího /keeshond z chovatelské stanice Z Karlova dvora, narozená 17.3.2017. Oba rodiče výborní – matka Buffy z Karlova dvora a otec Nevastar Mashiro Kin držiteli mnoha prestižních titulů a vítězi výstav v mnoha kategoriích. Bližší detaily o historii našeho chovu naleznete na stránkách https://sites.google.com/site/zkarlovadvora/. Štěňátka s PP jsou odčervená, očkovaná, očipovaná, zvyklá na pevnou stravu. Odběr možný ihned, cena dohodou a kupní smlouva samozřejmostí. Hledáme vážné zájemce, kteří ocení tyto skvělé hlídače s přátelskou, veselou a věrnou povahou. Naše štěňátka jsou nejspokojenější na zahradě.

Karel Volný, Telefon: 775071656 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Cena: Dohodou

 

"S" z Jaríčkova dvora

Německý špic malý,orange -sable.

Chovatelská stanice z Jaríčkova dvora bude mít v období 6-11.6. 2017 na prodej štěňátka malých špiců z vrhu "S".Štěňátka se narodila 11.4. 2017 přirozeným porodem,nemají fontanely ani kýlu,vrh je velikostně vyrovnaný a všechna štěňata v barvě orange-sable.Ve vrhu jsou dvě fenky(Sisinka a Sabinka)+ 2 pejskové(Singo a Skelly)..

Otec štěňátek-výstavní multišampion-Bax Lion of Božetice,pately 0/0.
Matka štěňátek-Hafinka z Jaríčkova dvora,vítěz třídy,krajský vítěz,plnochrupá,pately 0/0.

Na našem webu:www.spiczjarickovadvora.wbs.cz budeme postupně v rubrice:"Štěňátka na prodej zveřejňovat další fotky štěňátek,jak rostou.

Věra Jaríčková-tel:605145004

  

 

"O" a "P" z Tichého háje

Pomeranian / TRPASLIČÍ špic

Chovatelská stanice z Tichého háje zadá štěňátka ze dvou vrhů v barvách černá, creme sable a vlkošedá. Odběr v dubnu 2017, platí do smazání.
"O" z Tichého háje
"P" z Tichého háje

Ludmila Pavlíková, Konstantinovy lázně, 606 375 394