Kluboví šampioni

>> aktuální bodovací tabulka <<

 

Pomeranian / TRPASLIČÍ špic

ráz barva pohlaví jméno majitel chovatelská stanice rok získání
T OS fena ANGEL ALEX Ancarado Věra Schmidtová Harmonie tlapek 2014
T Č pes ATHOS YMEI Aramgad Dagmar Solovinská Aramgad 2009
T OS fena CÁRINKA z Krakovanské skalky Jaroslava Smištíková  Střípek snů 2009
T K pes CEDRIK POM TOY z Malebného povltaví Věra Schmidtová Harmonie tlapek 2014
T K pes Damascusroad HENRI BY THE SEA Věra Schmidtová Harmonie tlapek  2012
T CS fena ELIŠKA EVELINA Střípek snů Jaroslava Smištíková Střípek snů 2014
T CS pes ERNICO OF POMS Revoka Martin Vraný   2017
T BT fena FINA Harmonie tlapek Věra Schmidtová Harmonie tlapek 2016
T OS fena GLOSSY GLORY Ancarado Barbora Labská Mediocris 2014
T O fena CHELSEA Aramgad Dagmar Solovinská Aramgad 2012
T O fena JESSICA SWEET Złote Gwiazdy Szkocji Věra Schmidtová Harmonie tlapek 2015
T O fena KIMI Liška od krbu Jana Stinglová Liška od krbu 2009
T O fena MELLIE POM TOY z Malebného povltaví Nikola Gärtnerová Pomperritos 2017
T O fena NANNY NOVA Aramgad Renata Bezděkovská od Kostela
Sv. Gabriela
2016
T O pes TRIUMPH Premiera Věra Schmidtová Harmonie tlapek 2013
T O pes UNIQUE Premiera Dagmar Solovinská Aramgad 2012


Neměcký špic MALÝ

ráz barva pohlaví jméno majitel chovatelská stanice rok získání
M OS fena AGLAIA z Krakovanské skalky Karel Zbořil z Veselského kopce 2009
M K fena AMÁLIE z Břekové aleje Ivana Loužecká Bohemia Amber 2013
M B fena ANGELICA z Olinčiny říše Oldřich Hložek z Olinčiny říše 2010
M B fena ANIČKA Beskydská perla Hana Opielová   2009
M Č pes Aljen's GULIVER OF POMPADOUR Hana Toulová Chèrie Boheme 2012
M Č pes ARAMIS YMEI Aramgad Iveta Tomášová Oranžová kulička 2011
M B pes ARTUŠ Ostravský klenot Jitka Vyzelková Vyzel 2009
M O pes BARNY Apri Cherry MVDr. Věra Vlčková   2009
M OS pes BAX Lion of Božetice Josef a Eva Duškovi   2016
M B fena BRINNA Vyzel Jitka Vyzelková Vyzel 2013
M OS pes BUCIEL z Hory zvířat Hana Schneiderová   2012
M B fena CILKA Beskydská perla Miroslav Gora Beskydská perla 2012
M BT fena CILLIA z Veselského kopce Karel Zbořil z Veselského kopce 2013
M O pes CODDY Apri Cherry MVDr. Věra Vlčková   2010
M CS pes COWLEY z Kamélie Josef Čvančara   2016
M Č pes DAMIEN BLACK BOY z Kamélie Lucie Zlámalová Ejmi-Lu 2017
M OS pes DASTY z Veselského kopce Karel Zbořil z Veselského kopce 2016
M O fena DODI Orlovská perla Daniela Dziková Orlovská perla 2009
M Č pes EDIE z Veselského kopce Karel Zbořil z Veselského kopce 2015
M OS fena ENGI YMEI Aramgad Romana Kalášková Chlupatá radost 2012
M OS fena ENJI z Tichého háje Emílie Plachá   2010
M VL fena FESY Moravia devil Šárka Nosálová Moravia devil 2015
M H fena FILIF ENA BROWN Melongena Zdeňka Němcová z Loštického údolí 2014
M O pes FLOKY Sandiré Blanka Búciová, SK Biaca Fiore, SK 2009
M Č pes FOLK z Tichého háje Karolína Rücklová z Kamélie 2009
M OS fena FONN EN’KOFF VIVIEN Edinburgskaja Daniela Dziková Orlovská perla 2012
M B pes GALILEO Jamamba Stanislava Bogdanová Jamamba 2013
M B fena GOSIA Jamamba Marta Řezáčová z Horáckého pelíšku 2014
M OS pes GRAND MASTER KOROL KID Iveta Kašparová Kaveta Bohemia 2012
M Vl fena HANÝŽKA Liška od Krbu Šárka Kopečková Nosálová  Moravia Devil 2009
M Č pes ICON z Tichého háje Petra Nedvědová   2009
M Č pes IMP IN BLACK z La-Ni-Lu Hana Frimmelová od Suché hory 2009
M O pes JACK Sandiré Eva Janásková   2015
M OS fena KAJLI Orlovská perla Daniela Dziková
+ Květuše Holíková
Orlovská perla 2013
M OS pes KILIANIS XAVL Stříbrný stín Josef Čvančara   2014
M O fena KLEER Sandiré Lea Jonasová Sandiré 2014
M OS fena MISHA Kaveta Bohemia Iveta Kašpatová Kaveta Bohemia 2009
M O pes NELL z Tichého háje Markéta Pavelková   2012
M OS pes NERO z Temných nocí Karel Zbořil z Veselského kopce 2013
M OS fena NICOLL z Temných nocí MVDr. Radka Kotvaltová z Temných nocí 2015
M OS fena NIŇA Orlovská perla Daniela Dziková Orlovská perla 2014
M O pes NUGGET GOLD Adamasta MVDr. Věra Vlčková   2013
M B pes Orchide in Blossom KALEY Jitka Vyzelková Vyzel 2014
M B pes Orchide in Blossom URAN Jitka Vyzelková Vyzel 2016
M VL pes OSKAR CHAD Stříbrný stín Hana Schneiderová   2015
M CS pes PERSEUS z Temných nocí Marcela Panková   2013
M Č fena SAVANA z La-Ni-Lu Irena Civáňová Moravský klenot 2017
M OS pes SIMBA Kaveta Bohemia Petra Žáková   2016
M OS pes THE BARON von Fantazja Szpic-Moll Daniela Dziková
+ Barbora Mušálková
Orlovská perla
+ Bel Ami Diamond
2012
M K fena TINA Kaveta Bohemia Eva Faistauerová   2015
M Č fena ULRIKA z Temných nocí Renáta Zelenková Modřanská vyhlídka 2016
M B fena VANESA Vyzel Jitka Vyzelková Vyzel 2011
M O pes VIGGO Kaveta Bohemia Petra Žáková   2016
M BT pes WINN Vraní skála Jana Procházková Vraní skála 2012
M O pes XANTO von Chandrapura Daniela Dziková Orlovská perla 2009
M OS fena YALCA z Tichého háje Helena Rajnyšová Hera Veda 2016
M OS pes ZIRCON Hvězda Rajhradu Dana Swakoňová   2015
M H pes ZORIK Zlatý prach Petra Těhlová Melongena 2009
M BT fena ZUMI von den Kleinen Zwergern Hana Frimmelová od Suché hory 2009


Německý špic STŘEDNÍ

ráz barva pohlaví jméno majitel chovatelská stanice rok získání
S OS pes ANTHONY z Blatenského zámku Michaela Pejšová z Blatenského zámku 2016
S B fena ARISA z Kamajky Ing. Jiří Žíla z Kamajky 2012
S OS pes BASTIEN Oranžový vítr Jana Sadivová Oranžový vítr 2017
S B pes BERT Havrdáček Vladimír Ludwig   2015
S OS fena BONNIE Oranžový vítr Jana Sadivová Oranžový vítr 2012
S O pes CID Oranžový vítr Jana Sadivová Oranžový vítr 2015
S B fena CETA Kačická říčka Ing. Jiří Žíla z Kamajky 2010
S O pes GIMMI Sandiré Michaela Pištěková    2010
S Č pes Hulmukan ELVIS Olga Fidlerová Pecková Lukato Gold 2013
S StH pes JAZZMEN Jamamba Stanislava Bogdanová Jamamba 2016
S CS pes Krispesan ENTER SANDMAN Dagmar Keindlová   2012
S OS pes QUIDO Kaveta Bohemia Ludmila a Jaroslav Hejnovi   2012
S B fena SUNNY První sníh Lenka Amslerová Arpel Bohemia  2011
S OS pes V-ULRIK z Lejancu Petra Žáková   2012
S StČ fena ZORINKA z Lejancu Stanislava Bogdanová Jamamba 2013


Německý špic VELKÝ

ráz barva pohlaví jméno majitel chovatelská stanice rok získání
V B fena AMBRA Kyjská zahrada Jiřina Budínská Kyjská zahrada 2013
V B fena CESSY pod Bošovskou tvrzí Jiřina Budínská Kyjská zahrada 2009
V B pes DEXTER z Osečských hájů Naděžda Haganová   2011
V Č pes FORMATOR FERTIS z Vitonského panství Štěpánka Vitonská z Vitonského panství 2009


Německý špic VLČÍ / Keeshond

ráz pohlaví jméno majitel chovatelská stanice rok získání
Vl fena ADDY Ejmi-Lu Andrea Saňová   2016
Vl pes ADDYS Ejmi-Lu Emílie Charvátová Ejmi-Lu 2017
Vl fena ALPINE SNOWBELL
from Lavendermist meadow
Olga Kirshina Lavendermist Meadow 2015
Vl fena ANNY Ejmi-Lu Emílie Charvátová Ejmi-Lu 2017
Vl fena Arctic Kees BRING ON THE NIGHT Mgr. Radka Miturová Šumbarský pramen 2011
Vl fena AYSHA z Kamélie Emílie Charvátová Ejmi-Lu 2013
Vl fena CRYSTAL DEWDROP
from Lavendermist meadow
Olga Kirshina Lavendermist Meadow 2017
Vl pes DAR Re-Jan Moravia Vilém Zmelty   2009
Vl pes DONIPHAN z Břekové aleje Mgr. Milan Molčány   2015
Vl fena Eswood LAVENDER LEAF Olga Kirshina Lavendermist Meadow 2015
Vl fena GRACE Šumbarský pramen Jaroslava Holíková Teswitz 2009
Vl fena ISSIS Šumbarský pramen Ing. Simona Stanková, DIS President z Merboltic 2013
Vl fena KLEOPATRA VII Palumar Hana Bejvlová Katmir Bohemia 2014
Vl pes KORZÁR Šumbarský pramen Mgr. Milan Molčány   2012
Vl pes LOGAN Šumbarský pramen Ingrid Walterová z Jedlového lesa 2012
Vl pes MAXWEL z Prosečnej Luboš Pečenka Palumar 2011
Vl fena NARCISSA Šumbarský pramen Mgr. Radka Miturová Karamit Nova 2014
Vl fena NARNIE NUMBER ONE Palumar Luboš Pečenka Palumar 2013
Vl pes Nevastar MASHIRO KIN Ingrid Walterová z Jedlového lesa 2014
Vl pes Nevastar VALS SEREBRYANYH TENEY Luboš Pečenka Palumar 2011
Vl pes OH L' AMOUR Palumar Gabriela Klicnarová   2015
Vl fena PLA TINA Palumar Jana a Josef Ferenčíkovi Týnská hora 2016
Vl pes TORAN Krušnohorská Evžen Sznapka   2011
Vl fena YVETKA Litožnická tvrz Luboš Pečenka Palumar 2010
Vl fena ZENA Krušnohorská Tereza Vojtová od Královny Támar 2010