• Nejbližší bonitace: 18.04.2020 v Hostouni, uzávěrka po naplnění kapacity. Možnost odebrat DNA a vyšetřit luxaci patelly.   >>přihlášky zde<<
   
 • Výsledky KV v Mladé Boleslavi dne 29.09.2019
 • Zápis  z Řádné a z Mimořádné členské schůze dne 16.02.2019 v Hostouni // Všechny zápisy
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a souhrnné informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pojizerská krajská výstava psů 2014

alt

Trpasličí fenečka PEGGYNKA Liška od krbu získala na Pojizerské výstavě 2014 v Mladé Boleslavi V1,VT,KV a Vítěz Mladé Boleslavi /rozhodčí p.ing. Matyáš SK/ a v odpoledních soutěžích obsadila v V. skupině 1.místo! /rozhodčí p. Ubrová/.

Chovatelka a majitelka Jana Stinglová.

alt

Střední vlkošedá fena MIŠKA Vltavská perla získala na Pojizerské výstavě 2014 v Mladé Boleslavi V1, VTV, nejlepší veterán /rozhodčí p. ing.Matyáš SK/ a v odpoledních soutěžích získala ve svých 15!!! letech titul nejkrášnější veterán Pojizerské výstavy /rozhodčí. p.Beradze/.

Chovatelka a majitelka Jaroslava Hypšmanová
 

Střední černý pejsek GRÍŠA Vltavská perla získal na této výstavě titul V1, VTM nejlepší mladý /rozhodčí p.ing. Matyáš SK/ a v odpoledních soutěžích získal titul nejlepší mladý pes V. skupiny /rozhodčí p. Václavík.

Chovatelka Jaroslava Hypšmanová, majitelka p.Štěpánková