• Zápis  z Řádné a z Mimořádné členské schůze dne 16.02.2019 v Hostouni // Všechny zápisy
     
  • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a souhrnné informace a formuláře
  • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
     
  • Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace k webu a databázi

Vážení přátelé, 
 
už delší dobu pro vás společně s programátory chystám novou, moderní databázi a s ní spojený nový klubový web. Doufám, že se vše podaří a změny přinesou mnohem víc, nejen líbivější podobu toho, co máme teď. Vždyť naše současná genealogie již oslavila 11 let existence a i když je stále něčím mnohem víc, než co mají jiné chovatelské kluby, modernizaci už nutně potřebuje.
 
Představte si databázi psů s možností plánování vrhů, přidávání fotek nejen k Vašim vlastním psům a fenkám, ale i ke všem odchovaným štěňatům, plánování teoretických rodokmenů při krytí - a mnoho dalšího, od inzerce přes evidenci až po pěknou grafiku. 
 
Je to krásný a velký plán, stojí však opravdu spoustu času a mnoho lidí o něm zatím neví. Mělo to však jeden viditelný vliv - muselo dojít k dočasnému omezení Oznámení nebo se občas se zdrží přidělování hesel do databáze. Věřím ale, že nový systém vám to dočasné nepohodlí plně vynahradí. Opravdu je na co se těšit. Zápisy ze schůzí a ostatní dokumentace jsou na webu uvěřejňovány hned po jejich dodání.
 
S pozdravem
Bc. Jaroslava Smištíková