• I nadále je možné zasílat dokumenty elektronicky (čitelně ofocené), pokud Vám tato forma vyhovuje.
     
  • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
  • Návod: Jak na to - DNA profil - Výsledky do databáze zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu

Oznámení o situaci v KCHŠ

Vážení členové Klubu chovatelů špiců,

na základě příspěvku pí. Němcové (příloha č. 4) – bod č.1 Úprava ve vedení klubu - vyjádření nespokojenosti s činností výboru KCHŠ a po následující bouřlivé diskusi odstoupili ze svých funkcí přímo na členské schůzi tito členové výboru: K. Vaníčková, D. Solovinská, P. Žáková, I. Dedková, P. Kolářová (Pečenková), L. Jonasová, I. Kašparová.

Písemně na adresu spolku svoji rezignaci potvrdili: K. Vaníčková, D. Solovinská, P. Žáková, P. Kolářová (Pečenková), I. Kašparová, J. Smištíková a L. Jonasová. Své funkce budou vykonávat pouze po dobu nezbytně nutnou a to do té doby, než proběhnou doplňující volby do výboru KCHŠ.

Jelikož už nejsou náhradníci z minulých voleb, musí být volby doplňující. Volby budou na 2 roky proto, aby se zachoval cyklus řádných voleb a budou vyhlášeny podle platných stanov. Komise a členové výboru, kdo nepodal rezignaci zůstávají dále do konce funkčního období.

Členy výboru zůstávají I. Dedková a R. Kotvaltová.
Chovatelský servis je zajištěn beze změny.

- Zveřejněno dne 14.10.2020 -